Wallpapers: Lucifer, GoT, Defenders, Once Upon a Time & Fantastic Beasts
31-10-2017
Pripadá mi neuveriteľné, že som od februára nezverejnila žiadnu grafiku - že som od februára nepripravila žiadne wallpapery! Je viac než očividné, moja wallpaperova mánia sa dávno skončila a ich počty budú už iba klesať (a na nulu asi nebudeme čakať príliš dlho). Obzvlášť ak sa mi na mojom notebooku nepodarí naštartovať Photoshop, nakoľko som sa (nateraz dočasne) presťahovala do Prahy a môj stolný počítač nemohol odcestovať so mnou. Nestrácam však nádej a verím, že skôr či neskôr sa k nejakému Photoshopu dostanem. (Veď sa bez neho zbláznim!)

Kým sa tak ale stane, môžem vás obdarovať iba týmito malými kúskami. Pripravila som si (prevažne veľmi jednoduché) seriálové wally k Luciferovi, Once upon a time, Game of Thrones, Defenders a dokonca aj jeden filmový k Fantastic Beasts.

 

Smoke and Mirrors (Lucifer) - Chloe & Lucifer
Na začiatok tento veľmi jednoduchý wall s Chloe a Luciferom (môžete si všimnúť, že som sa naučila novú techniku a veľmi výdatne som ju pri tvorbe tejto aktualizácie využívala, hehe). Nová séria Lucifera ma trochu frustruje, nie je to také ohromné, ako bola druhá séria, ale ja nestrácam nádej a aktuálne je to jeden z dvoch seriálov, ktoré sa mi naozaj chce sledovať pravidelne.
Winter is here (Game of Thrones) - Dany & Jon
Tento wallpaper nemá cenu komentovať - vytvorila som ho pri príprave aktuálneho dizajnu (ktorého sa tak skoro nezbavíme) a rozhodla som sa zverejniť ho aj v takejto samostatnej podobe.
Kill the boy (Game of Thrones) - Jon Snow
Druhá ukážka využitia tej istej techniky ako pri prvom walle k Luciferovi. Netuším, ako vydržím čakanie na poslednú sériu Game of Thrones #ItsKillingMeAlready
True love (Once Upon a Time) - Emma & Hook
Once upon a time dávno stratilo svoje čaro a som si istá, že som to dotiahla až do šiestej série iba kvôli Hookovi (a Emme). Nová séria ma nijako nepotešila - v každom prípade som šťastná, že moja obľúbená dvojica dostala svoj šťastný koniec.
Defenders (Defenders)
Po Daredevilovi som sa pustila do ďalšieho netflikovsko-marvelovského seriálu - Defenders. Pretože tam bol Daredevil. Čo si budeme klamať. Celkom ma však zaujala aj Jessica Jones, takže aj keď si zrejme nepozriem Luka Cagea ani Iron Fista, po Jessice určite ešte siahnem. V každom prípade sa aj tak najviac teším na pokračovanie Daredevila a Punishera!
Fantastic Beasts (Fantastic Beasts)
Tento wallpaper mi už od februára ležal v počítači, no nebola som ho schopná dokončiť. Nakoniec ma však predsa len kopla múza. Som zvedavá na pokračovanie Fantastických zverov, pretože prvý diel bol mimoriadne zaujímavý, zábavný a zážitkový!
Winter is here #IfYouKnowWhatImean + 9th Birthday
31-07-2017
Po dlhých (dlhých dlhých) mesiacoch som sa rozhodla oživiť svoj milovaný web. Viac-menej. Nakoľko sa môžem vyhovoriť na to, že až do júna som sa musela venovať škole (koho zaujíma, čo presne sa v uplynulom polroku dialo v mojom živote, odkazujem vás na svoj blog), nebudem váhať a vyhovorím sa na to. Po škole som taktiež nemala príliš veľa času na voľnočasové aktivity – musela som sa vrátiť do Bratislavy kvôli odubytovaniu, týždeň som strávila u jednej sestry, dva týždne u ďalšej sestry, potom týždeň na Festivale fantázie 2017 a napokon ma čakali dva týždne rodinného života u nás doma.

Dnes, keď od nás odišla posledná návšteva, som dostala nečakanú inšpiráciu a hneď som sa ju rozhodla spracovať to dizajnu, na ktorý sa práve teraz dívate. Lucifera síce stále zbožňujem, ale ten sa tu pretŕčal už dosť dlho (rekordne dlho - držala som ho tu viac ako rok... Tomu vravím lenivosť!). Nastal čas postaviť na výslnie niekoho iného a voľba padla práve na Game of Thrones, konkrétnejšie na Dany a Jona #NoReasonAtAll. Pokúsim sa v blízkej dobe prispieť aj nejakými wallpapermi – mám za sebou niekoľko úžasných finálových epizód, niekoľko nedopozeraných sérií a taktiež seriály/filmy, na ktoré sa strašne teším. Hádam ma aspoň niečo z toho nakopne a dokážem to spracovať do schopnej grafiky.

Medzitým by som ešte rada poznamenala, že – tak ako posledných pár rokov – aj tento rok som zabudla, že môj web oslavuje v lete svoje narodeniny! Udržiavam ho v chode už celých 9 rokov, a hoci moja aktivita v poslednej dobe nie je najvyššia, nehodlám to zabaliť! Ďakujem preto každému, kto sa tu ešte z času na čas zastaví, a dúfam, že v tom budete pokračovať!

Dva smutné wally a ešte smutnejšia štatistika
25-02-2017 | Kategórie: Wallpapers, Lucifer, Daredevil
Hanbím sa sama za seba, že som tu už tak dlho nič nepridala (celé dva mesiace) a pritom som strávila asi tri mesiace doma. Síce som sa extrémne nenudila - najprv tu boli Vianoce a rodinné povinnosti, potom som sa musela vrátiť do Bratislavy na skúšku, potom som sa konečne pustila do písania diplomovky a potom ma zase dohnali rodinné povinnosti -, ale naozaj som verila, že si nájdem pár dní na to, aby som sa povenovala grafike. Nuž, našla som si na to iba jeden deň a výsledkom mojej činnosti boli dva smutné wallpapery. No stále lepšie ako nič, že?

A tak vám po viac ako dvoch mesiacoch prinášam wallpaper k Luciferovi a k Daredevilovi. Aktuálne majú oba seriály pauzu (Lucifer našťastie iba do mája, zato Daredevil ešte celý jeden rok, ale medzitým sa dočkáme Defenders, voohoo), ale urobili na mňa taký dojem, že by som k nim chcela urobiť omnoho viac grafiky. Tak... Hádam... Jedného dňa... Vo vzdialenej budúcnosti...

 

Real (Lucifer) - Chloe & Lucifer
Asi som to povedala už pri prechádzajúcom poste, kde som taktiež zverejnila jeden wall k Luciferovi, ale keďže to bolo tak strašne dávno, môžem to zopakovať - druhá séria Lucifera bola ge-ni-ál-na! Spočiatku som sa trochu obávala, pretože prvé epizódy boli slabšie, ale potom sa to rozbehlo a bola z toho neskutočná jazda. Hrozne sa teším na tých dodatočných deväť epizód, ktoré stanica Fox pridala k druhej sérii (hádam sa to neobráti proti mne a nepôjde to zase dolu vodou). Zatiaľ to však vyzerá, že som schopná tvoriť iba wallpapery s Luciferom a Chloe - niežeby mi to vadilo, tých dvoch spolu zbožňujem.
This is not the end (Daredevil) - Daredevil & Elektra
No a ešte jeden dodatočný wallpaper s Daredevilom a Elektrou. Som zvedavá, čo si pre nás tvorcovia prichystali v tretej sérii, pretože prvé dve boli dosť dobré. Elektra síce nepatrí medzi moje najobľúbenejšie postavy, ale som zvedavá, ako to s ňou po tom závere druhej série bude pokračovať.

A áno, odignorovala som dokonca aj začiatok roka 2017 a nespravila som svoj tradičný štatistický súhrn. Je to možno aj tým, že som minulý rok robila ešte menej grafiky ako rok predtým a tie čísla by ma zrejme frustrovali. Ale tak pre zaujímavosť môžem povedať, že som vytvorila 211 avatarov k druhej sérii Galavanta (a keďže seriál neobnovili, žiadna ďalšia obrovská várka avatarov zrejme najbližších pár rokov nepribudne) a dokopy som vytvorila až 17 smutných wallpaperov (toto číslo prekvapilo aj mňa, naozaj som nečakala, že ich bude až tak málo, ah). Najviac som však aj tak hrdá na obálku, ktorú som vytvorila pre Lyn. Vlastne som vytvorila až dve, ale keďže do éteru sme zatiaľ vypustili iba tú prvú, musím si ju nateraz nechať pre seba, heh.

Archív noviniek